Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KFORboy

    senior tag

    válasz woodworm #63173 üzenetére

    Kábelen jön... de a Wifit mint FICSŐRT (muhaha.. el se hiszem, hogy ilyet írok 2017-ben, lassan 18-ban) azért használnám hogy ha már van és erre épül a nyomorult marketing kampányuk jelenleg :"D

    És nagyon nem az én hibám, hogy jön pár random user aki az én hálózatomon élősködik statikusan, mert mint leírtam, a készülék vezetéknélküli kapacitásán akkor is osztozkodunk, hiába van szeparált sávszél nekik.
    És a poén az egészben, hogy pont ezt az ajándék szolgáltatást Én magam nem tudom élvezni (pedig jóljönne itt-ott néha...) mert adminisztrációs felláció van amióta csak megrendeltem ide ezt a bandát...

    Mindazonáltal az eszközeim maximálisan eleget tesznek az elvárásnak :") köszönöm !
    Lévén korábban tökéletesen megvolt a sávszél Wifin is !
    Csak gondolom néhány környékbélinek jobban bejön az én WiFreem és ráakadtak állandófelhasználásra.

    Ezt a szolgáltatást is elméletileg a MyUPC-ben tudom kikapcsolni vagy mih... de ugye nincs hozzáférésem mert valamit elQrtak a UPC-nél.
    (Vagy modem mód és alárakok egy modemet, ezzel elszeparálva teljesen a Wezetéknélküli internetem :U )

    [ Szerkesztve ]

    Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

Új hozzászólás Aktív témák