Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanya

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz MiZo1990 #111829 üzenetére

    - 2021-ben a legfontosabb dolog: visszanézhető, visszatekerhető analóg adások. Mert nincs egy 500 gigás merevlemezem, rádugom a tévémre és minden van.
    - 3 hónapra előre műsorújság, hiszen tévén ülök állandóan
    - wifin nem adja a gigabitet fanyalgás az G-s wifit tudó eszközömre.
    - Intel Pentium III procival szerelt gépemen kábelen sem jön a gigabit
    - A vodafon boxa nem tud olyan, hogy ha én SD csatornán vettem fel adásokat a felhőbe, akkor most miért nem nézhetem vissza, ha kivették az SD csatornákat?
    - Miért vették ki az SD csatornákat, ha voltak HD-k, én azokat szerettem nézni
    - ÁSZF-et nem frissítették 2020 január óta és ezzel szabályszegést követtek el, hogy kivették az SD csatikat!
    - Azzal, hogy kivették az SD csatikat szabályzsegést kvöettek el, mert nem frissítették az AFSZ-t 2020 január óta, a régi csatornalista van benne.
    - annnyira kár, hogy új csatornákat vezetnek majd be, amelyekért pénzt kérnek majd! Nem nézek amúgy egyet sem, de felháborító, hogy nem adják oda csak úgy, hiszen kivették az SD csatornákat, valamivel kompenzálni kellene!
    - Már nem a vodafone a listavezető a csatornaszám kínálat alapján, mert kb 8 csatornával már a tékom ad többet, és ez milyen már. Bár egyiket sem nézem.
    - Kivették az ingyenesen adott analóg csatonákat, ami micsoda dolog, hiszen az NEKEM JÁR!!

    [ Szerkesztve ]

    A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

Új hozzászólás Aktív témák