Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabex

    őstag

    válasz #72445440 #111129 üzenetére

    Köszönöm. Felmondáson nem gondolkodom, mert rajtuk kívül csak Telekom van, az meg nagyon drága és nem a legstabilabb. Ha Digi lenne, akkor nem is gondolkodnék a váltáson, de sajns nem elérhető a kerületünkben. Szolgáltatás van, hazudnék ha azt mondanám, hogy nincs, csak napi 2 - 3 alkalommal amikor a legkedvesebb az életed, akkor gondol egyet az Arris és eldobja a WAN ip-t. Az előtte lévő fehér Connect Box ilyet sosem csinált, volt azon még 200 napos uptimeom is. A 1270-en belül melyik menüpont az ahol beszélhetek velük a szerződés felmondással kapcsolatban? Mobilnet is tőlük van meg ebben az időszakban nagyrészt érvényben volt ez a díjmentes 5Gb amit adtak mindenkinek, szóval evvel nem érvelhetek sajnos. Természetesen tisztelettudó voltam minden alkalommal, csak nyomatékosabban kértem már a végén, hogy intézzen szerelőt valahonnan, de nem bántottam, mert ők csak home office-ból dolgozó alkalmazottak, nem tehetnek semmiről...
    Kíváncsi leszek mit lépnek a fogyvédes bejelentésemre majd, mert ott pl. 6 hónapos jóváírást kértem.

    "The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

Új hozzászólás Aktív témák