Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    válasz cyco #13007 üzenetére

    Na, erről ennyit... Decemberben állította (párdon, tudta!) az egyik fórumtárs, hogy ilyen már nincs, én nem akartam vele vitázni, mert úgy tűnt Ő képben van, én meg tény, hogy nem vagyok ebben naprakész, nem vagyok forgalmazó, de hát úgy logikus, hogy van ilyen, különben minek a forgalmazó? Beltéris előfizetésre elő lehet fizetni online is és telefonon is. Ezek után már csak az érdekelne, hogy van-e még társkártya, mert már azt se hiszem el, hogy nincs. Azt írta nincs csak kártyás előfizu, s hogy az online előfizetéshez jár a kártya, amivel önmagának mond ellent, de lényegtelen, mert ez már csak azért sem igaz, mert szerződés szerint nem az online szolgáltatásra fizetsz elő akkor sem, ha arra fizetsz elő. Műholdas szolgáltatásra fizetsz elő minden esetben, amihez jár egy online TV szolgáltatás is. Most hogy online TV-hez jár kártya vagy a kártyához jár Online TV, az teljesen lényegtelen abból a szempontból, ha valakinek csak kártyás előfizetésre van szüksége. Röviden, tömören van csak kártyás előfizetés s ha ezt a forgalmazók továbbra is beaktiválják, ahogy azt írtad te is, akkor az az állapot sem áll fenn feltétlen, hogy "vagy működik vagy nem", amit Ő állított. Aki csak online fizet elő és kiküldik neki a kártyát, annak könnyen lehet, hogy így van, de annak a kérdezőnek aki szintén eziránt érdeklődött, mint te, javasoltam, hogy érdeklődjön forgalmazónál, majd lelettem oltva, egyúttal Ő meg félrevezetve. Ez régen is így működött, hogy forgalmazónál fizettél elő, akkor ott, a helyszínen (a boltban) aktiválták a kártyádat és már egy aktív kártyával ballaghattál haza. Annyi, hogy akkor egyből lehetett kérni egy 2. kártyát (harmadikat már nem), most lehet, hogy tényleg nincs már erre lehetőség, de aki nem TV-ben használja a kártyát, hanem saját boxban, az megoldja a megosztást, ha használna 2-3. boxot is.

Új hozzászólás Aktív témák