Hirdetés

Aktív témák

  • Mike21

    csendes tag

    Sziasztok !
    Hát szeretnék be jelentést tenni egy olyan PH tag ellen aki majdnem megkárosított még én a szerencsésebbik emberek közé tartozom ! nos h miért is?? részletezném akkor
    Szerettem volna venni Ipod touchot talátam egyet 35 ezerért nos a cikkeben ez állt !!

    http://hardverapro.hu/apro/apple_ipod_touch_3/hsz_1-200.html

    Személy szerint Ktgida aki el küldte a csomagot! ma mentem be a postára meg érkezett és mikor felvettem szinte semmi súlya volt nos kérvényeztem a jegyző könyvet h úgy nyissuk ki a csomagot kinyitottuk és nem volt benne más csak a headset meg karton papír a posta jegyző könyvel együtt el is küldi vissza neki + posta költ. ami szintén 3000 ft ba kerül neki !!! nos aki üzletelni akar vele vagy bármi.. semmi esetre se utaljon neki előre pénzt mert engem is majdnem megkárosított
    35 ezer ft vkinek a havi fizetésének a fel azért vigyázzanak mert már egyre több az ilyen !!

    Tanulság!
    amúgy ha vki postával küldik ki a csomagot és úgy érzi h az a súly nem meg felelő amit vár akkor kérvényezze a jegyzőkönyvet ki nyithatják és ha nem azt várják amit rendelet akkor a posta ott a helyszínen vissza téríti az árát ahogy nekem is vissza adták ott rögtön a 35 ezer ft mat !! így meg úsztam a sok bonyodalmat

    Szerencsésnek mondhatom magam!! ez talán a jobbik esett de lehetett volna rosszabb
    Remélem ki tiltják a prohardveről ezt a felhasználót és továbbra is hirdeti szal másokat is be fog húzni ha már engem nem sikerült neki :(( !

    Tisztelettel Ádám

Aktív témák