Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chatran

    őstag

    válasz #45997568 #47 üzenetére

    A Fire Walk with Me-ből a rendezői változatot nézted? Én azt kezdtem el nézni, de majd 3 órás.
    Olvastam valahol, hogy az eredeti sorozat pilot epizódját eredetileg egy sima filmként képzelték el és el is készült a befejezés, kiderült az is, hogy ki volt a gyilkos. Ezt a verziót le lehet valahonnan tölteni?

  • t256

    őstag

    válasz #45997568 #47 üzenetére

    Az első pontot kiegészíteném Gordon Cole álmával. Amikor Monica Belucci-val álmodik. Monica megkérdezi "But who is the dreamer?" Tehát ki az álmodó. A végén szerintem az derül ki, hogy Dale Cooper álmodja az egész Twin Peaks szálat. Ez csak egy idősík és a Black/White Lodge a valóság.

    Ezt viszont nem tudja kezelni. Van egy elmélet, hogy a megváltoztatott idősíkon Ő Richard. Linda pedig Diane. Ezt "Cooper" nem tudja, gondolkodik, a két néven.
    BTW S03E01-ben a Fireman mondja is neki, hogy figyeljen Richard-ra és Lindára.

    Bob legyőzése számomra összecsapott volt. Úgy tűnt, mintha egy mellékszál lenne. Lehet igaz is. Az időutazás, hogy is mondjam. Nem erre számítottam.

    Itt egy elég jó magyarázat. Kommentár nélkül, csak a jelenetek vannak jól összevágva. Olyan érzés végignézni, hogy végig a nyelveden van a megoldás, de nem tudod kimondani.

    A sorozat indulásakor Lynch nyilatkozott egy olyat, hogy a Showtime egy évadot rendelt Tőle. Ezzel utalva arra, hogy Ő többet tervez. :)
    Nemrég pedig nyilatkozott egy olyat, hogy a TP-ben az a kedvence, amikor az aktuális rész után a neten olvasgatja vagy nézi a rajongók teóriáit, megfejtéseit. :DD

    Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

Új hozzászólás Aktív témák