Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Belako

    tag

    Hola!

    Adott egy Asus m4a79 dulexe és hozzá egy ocz flex pc9200 ram ahhoz, hogy 1150 menjen a ramom cs a következő értékeket kell beállítanom cl-rcd-pr-ras + feszkó értékek vagy egyébhez is hozzá kell nyúlnom?
    Annyit akarok, hogy a ram ezen az órajelen guruljon mást nem akarok tuningolni.
    Alapból autó mellett 1,8v 800mhz
    A másíná: M4a79 deluxe, Ocz flex 2*2, Phenomx6 1055T, Asus 5770 plusz egyéb.
    Apropó az alaplap tudja különösebb piszkálás nélkül az 1067-t ha erre állítom auto értékek mellett akkor 1070 2.02. volton fut de nem indul újra a gép. Ha a korábban írt dolgokhoz hozzányúlok akkor marad 800Mhz-en megy. Ezért gondolom, hogy valamit még állítani kell.
    Valaki legyen kedves felvilágosítani hogy is megy ez a tuningolás.

    B.

    Nyergeld meg a nagyot! Zsírszalonna nincs a tepertő kincs! Mindenki a maga szerencséjének a pogácsa

  • Belako

    tag

    Hola!

    Jó beállítás ez?
    Mobo m4a79 deluxe ram ocz flex 1150.
    Nos az fsb-t 215-re állítottam ezzel elértem azt hogy 1150 menjen a ram + a proci órajelét megemelte 6*3ghz-re. Csak a ramot akartam növelni éppen ezért a szorzót 14-ről 13-ra állítottam ezzel visszament a cpu órajele 2,8gz-re. A többi beállítás feszko időzítések stb az maradt alaplap vezérelve autón.
    A kérdésem a következő így nem károsodik-e valami pl cpu vagy a ram?
    Választ kösz.

    B.

    [ Szerkesztve ]

    Nyergeld meg a nagyot! Zsírszalonna nincs a tepertő kincs! Mindenki a maga szerencséjének a pogácsa

Új hozzászólás Aktív témák