Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DENON

    tag

    Gondolom ti is használjátok az Everestet az lenne a kérdésem hogy valós értékeket ir ki a hőmérséklet figyelője sztetek ? Aki nézte már valaha elég furcsa számomra hogy a processzor ugy van hogy CPU 39 CPU1mag 57 CPU2mag 55 most akkor melyikre kell figyelni mikor huzok rajta ?
    Alaplapomba (lent látható)nem tudom ohgy lehet kifixálni a dolgokat méh 478-ba volt egy gigabyte lapom ott volt egy olyan menüpont hogy ha a processzort birizgáltam(FSB,vagy hivjuk aminek akarjuk)akkor nem bántotta a VGA,RAM MHZ-jait most ennél azt hogy lehetne megcsinálni,vagy csak állitsam a VGA pci expresz... 100 ra és annyi ? a memoriát meg mivel huzza magával mikor a procit emelném akkkor mondjuk most megy a proci 266*8 ban RAM 800 akkor mikor emelek 266<300 ra akkor a memo 800<900 ra most igy gondolom nem lehet baja,de sztem nem is bootolna be szoval ha feltolom 300ig a procit akkor ha a memoriát visszateszem 800ra az ugy jó lesz sztetek ?ha menni fog normálisan(core-t még nem tuningoltam,478-ba még ment a dolog :D)akkor természetesen fesz emelés nélkül megyek amig lehet.Ja és ha már ilyen hosszu lesz akkor a memoriánál mi a jobb ha kicsi az elérési ut vagy ha nagy a mhz ? ezt nem teljesen értem régen se vágtam :D most ugy a jobb hogy mennyen anyit amennyit bir vagy legyenek kicsik a cl-ek ?

Új hozzászólás Aktív témák