Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SH4D0W2011

    őstag

    válasz Kacsa18 #44 üzenetére

    Szia!

    Őszintén szólva, nekem az egész játékból hiányzik valami "magic", ami az ETS2-ben/ATS-ben megvolt, de nem tudom megfogalmazni, hogy mi az. A küldetéseket két részre lehet osztani, vannak a sztoris küldetések, itt egy chatablakban mindig beszélgetsz valamit a küldetést adóval, ez a sztori lényegében, de szerintem a valóságban nem ennyire bratyizós alapon működik ez a szakma, szóval kicsit megmosolyogtató. :) Meg vannak a sima fuvarok, itt nincs semmi extra. Egyébként nem nagy a térkép, egész rövidek, gyorsan letudhatóak, meg ami nekem nem igazán tetszik, hogy az időd majd' felében üresen furikázol, mert a fuvarok úgy kezdődnek, hogy menj el valahová és hozz el valamit. Ezektől függetlenül el lehet vele lenni, de ha alternatíva a PC-n való játék, akkor én maradnék az említett játékoknál. (Nekem nemrég lett kicsit jobb internetem, és ha sikerülne jól összehozni a GeForce Now-val, akkor inkább játszanék azokkal. :B De most közben megint van egy fellángolásom is, hogy új gépet kéne venni. :DDD)

Új hozzászólás Aktív témák