Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • majer_balint

    tag

    válasz SteveBeard #38359 üzenetére

    /rom
    0.00 B / 6.50 MB
    100% (6.50 MB)

    Gondolom erre gondolsz, hogy teleírta a flasht, az a gáz hiába rakok rá másik fw-t meg vissza opent, ugyanígy tele van... szal valahogy máshogyan kellene akkor törölni a transmission mappát.. merül fel a kérdés, hogyan is tudom törölni ? írta vargalex nem rég, hogy ftpről elérhetem a pendriveot, de a router memóriájába hogyan tudok bemenni és törölni ezt a mappát ? Mondjuk nem hiszem, hogy ez lenne a gond, mivel amikor a torrent jelezte, hogy nincs hely, úgy töröltem a torrentet, hogy adat és torrent törlése. De ti tudjátok, remélem megoldódik a problémám :)

    Akkor amire szükségem lenne, 1. hogyan tudom törölni a transmission mappát a router memóriájából! (szájbarágós verzió)
    2. ha mind ez megvan, akkor bedugom a pendriveot (ki sem húztam még eddig), hogyan csatoljam fel, hogyan tudom le ellenőrizni, hogy fel van csatolva normálisan.
    3. transmissionnél kell valamit konfigolni majd ha felcsatlakozott a pendrive, vagy az alap beállitások megfelelnek neki ? (mit hova mentsen..stb)
    4. ftp beállítása, hogy a pendriveról a cuccokat letudjam majd húzni a gépemre!

    Köszi a segítséget előre is!

Új hozzászólás Aktív témák