Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ixion77

    Topikgazda

    válasz julius666 #7883 üzenetére

    Jogos, félrevezető volt a megfogalmazásom. Bár a következő mondatokban leírtam, de ezek szerint így sem ment át:
    Nem azért lett "életképtelen", mert ne használnák. Használják, fogják is persze, nagy cégek is, hiszen minek írnák újra azt ami elérhető ingyen. Rossz szóválasztás volt az "életképtelen". Talán a "lényegtelen" lett volna a jobb. Azt próbáltam ugyanis kifejezni, hogy szerintem olyan irányba tartunk, melyben a jövőben az egyes programok már nem lesznek lényegesek. A szolgáltatás összességében lesz a lényeges, amelyben az egyes programok már nem is feltétlen látszanak. Amint írtam: Adobe vs Gimp, GMaps vs Openlayers, Office365 vs Libreoffice. Persze hogy lesznek felhasználói az utóbbiaknak is (pl. én), de nem fogják tudni azt a színvonalat elérni, amit az előbbiek már most elértek.

    "A nagyok igenis tartanak attól, hogy a nyílt világ kicsavarja a kezükből az új játszótér irányítását."
    Ezen igencsak meglepődnék. De általánosságban örülnék neki.
    Habár az AI esetében... Ott nem biztos. Azt én veszélyesebbnek tartom az atombombánál. Megnyugtatóbbnak tartanám ha egyelőre sehol sem futna hermetikusan lezárt laborokon kívül...

    [ Szerkesztve ]

    "Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

Új hozzászólás Aktív témák