Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emvy

    nagyúr

    válasz Ringman #7854 üzenetére

    Erdemes belegondolni, h 2 eve meg kb. senki nem tudta a koznep koreiben, h mi az a generativ AI, most meg mar videot keszit szoveg alapjan. Es akkor ez most megjelent mint plusz 1 trillio vagy ilyesmi valuacio a tozsden; szerintem ez kb. elhanyagolhato egyelore

    [ Szerkesztve ]

    while (!sleep) sheep++;

  • Sisco2

    tag

    válasz Ringman #7854 üzenetére

    Durva.
    Szorosan követem az AI generált képek videók döbbenetes fejlődését, szakmámból kifolyólag is. Videóknál a frame -ek közötti konzisztenciat tartalmilag mindenre kiterjedően eddig nem tudták tartani, emiatt az emberi agy számára könnyen felismerhető volt hogy szétesik a folyamat. Eddig.

    Sokkal gyorsabban fejlődik, mint amire számitottunk.
    Volt erről már szó eddig is hogy majd eljutunk oda hogy már ember nem tudja megmondani hogy a képernyőn látható bármilyen személy az létező vagy generált. Ez eljött. Most ott tartunk hogy hamarosan már fizetős szolgáltatással elérhető ez. Innentől kezdve már a dezinformáció, manipuláció eszköztára is kiegészült. Hogy mondta, nem mondta, megtette vagy nem tette mondjuk egy adott ország első embere vagy katonai vezetője amit látunk hallunk nem tudhatjuk már.
    Erre nincs felkészülve az emberiség, és nem is tudom hogy lesz majd ez megoldva.
    Majd talán AI segítséggel képesek leszünk eldönteni.. :U
    Upside/Downside

    Félelmetes, nem tudom mennyire árazta már be a piac ennek az esetleges negatív hatásait.
    Persze ettől még upside a story összege várakozás szempontjából mert rengeteg jó dologra is lehet majd használni, erre is igaz lesz mint sok mindenre hogy a legnagyobb veszély maga az ember, milyen célokra fogja felhasználni.

Új hozzászólás Aktív témák