Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz S e t h #286 üzenetére

    Egy ideje minden online játékban, ahol csak lehet leginkább healer vagy a healer-support kategóriákat választom.

    Már nem érdekel, hogy én legyek a "legjobb" DPS vagy "legjobb" tank esetleg "legjobb" sniper.

    Így itt egy field medic-et kezdtem.

    Field Medic
    - Class technique: Healing Drone heals and revives teammates
    - Class item: Medkit heals injuries
    - Class proficiencies: faster revives, carry bodies faster, and self-revive

    Forrás: [link]

    Mivel leginkább egyedül játszottam így a gyorsabb öngyógyítás (amit nem sokszor kellett élveznem) és tempósabb hullacipelésen kívül más előnyöket nem tapasztaltam. De igazán nem volt viszonyítási alapom, mert más class-t nem indítottam.

    Ahogy játszogattam úgy szedtem össze a jobbnál jobb cuccokat. Míg végül a második fegyverem a távcsöves puskám volt egyedül zöld színű. A többi kék és XP boost, stamina regen, movement speed meg már nem emlékszem milyen egyéb extrákat adtak cucconként 2 értéket növelve.

    Játékstílust tekintve adott területet végig drónoztam... (tudom elég cheap :DDD ), de nem mindig! Távolról csipegettem az ellenségeket, lopakodtam és néha kis pisztollyal osztottam az áldást. Közelre pedig a cserélgetett gépkarabélyok közül használtam valamit ha Rambó módba kapcsoltam.

    Mindegyik fegyveren minden körülmény között rajta volt a hangtompító.

    Vasárnap, a béta vége felé akadtam rá egy azonos szintű, de alacsonyabb gear score-ral rendelkező játékosra (nekem 42 volt a GS, neki 18).

    Őt kezdtem el támogatni messzebbről távcsövessel ha előre rohant... és szedtem fel ha megfeküdt... aztán kezdett csiszolódni és nem öngyilkos merénylőset játszani így kialakult egy egész jó dinamikus játékmenet.

    Viszont én a talent-nél mind a 4 alapot végig böktem, és adott passzív képességekre mentem rá.

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák