Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [pod]Diablo

    őstag

    válasz SZaB78 #1886 üzenetére

    Jaja fejlődtem 2 szintet,meg utánna játszottam pár órácskát,és mostmár 39-es vagyok.És mivel ugyebár jol átugrottam a normál végét,titanostol,mindenestol, :D így most viszamentem normálra az utolsó városba én onnan folytattam.Az a gyöker titan jol felidegesített.Mondjuk mikor veletek át mentünk rjata lényegesen hamarabb végeztünk vele :DDD.Amennyit gameltem veletek az nagyon jó volt,jó a hangulat is:).Majd ha lesz legközelebb game,megint mennék majd:D.Márcsak azért is jó volt a game,mert it meglett kínába az ucso város,amit nem igen találtam meg:DAmugy majd mikortol fognak dobálni a monszták valami nromális fegyókat?Most már a kiegrészén csak fehéc cuccokat dobálnak nekem.Meg az akasztott ki hogy a titan is csak sárga cuccoakt dobált ki.Majd ha valaki gondolja dobhat nekem vaulton,vagy haimachin majd valami jó kis fegyvert:D:D

    "Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

Új hozzászólás Aktív témák