Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #04441088

    törölt tag

    válasz B-L-A-C-K #118184 üzenetére

    Miért és az mekkora vicc, amikor neten egy tenisz meccsen egyik félre adnak egy 4.8-5.5 közötti odds-ot, tippmixen meg rányomatnak erre egy 2.75-2.90-et? :DDDDD Szánalmas banda.
    Pl. Karlovic-ot meg akartam tenni játék hendivel Federer ellen, mert azt a csávót lehetetlen brékelni, neten +2,5 -ös game hendi(ott még az is jó, ha 7-6,7-6-ra kap ki...és ennyi is lett a vége) 2,20 körül fizetett.
    De láttam már olyat is, hogy neten egy teniszmeccsre 1.06-os odds volt egyik félre, 10.00 másikra. Tippmix úgy oldotta meg, hogy 1.03 hazain, 3.9 vendégen. Nincs sok eltérés. :DDDD

    Ha jól emlékszem pár éve volt egy olyan magyar klubcsapatot is érintő meccs, ahol neten a magyarok ellen 1.30 körül volt a legnagyobb odds, tippmixen 1.48 , ott valamit tuti elírtak és jól is jött.
    Meg ez a tippmixpro. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Raktam teniszt élőben 4.20-as oddsal, 2k-val. Az ellenfél feladta, érvénytelenítették. Pár hete szintén volt hasonló eset, csak ott az adta fel akire tettem, persze, hogy vesztesként könyvelték el. Mindkét meccs az első szett vége körül lett feladva...

Új hozzászólás Aktív témák