Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • woker

    aktív tag

    válasz norti #2726 üzenetére

    Twitch-en fent van. A legszebb amikor a tetőn harcoltam velük és mondja az ostobája, hogy head glitchelek, pedig csak a fedezékből kihajolva lőttem, érdekes módon mégis eltaláltak, nem véletlenül léptem hátrébb (hirtelen eltűnt az armorom 90%-a).
    2:05:00 körül kezdődik a harc amikor egyedül maradt manhuntként az idiótája és hogy meglepődik amikor megtapsolom (mondjuk hiába szólogattak be mert a VOIP ki volt lőve) miközben a haverjai folyamatosan nyomják a toxic commenteket meg eleve ő javasolja a safe house campet (ez is csak így a streamet visszanézve látszik).

    @s4hu|SyD^ : ő szerintem csak szeretné kompetitíven kezelni, de alapvetően elég gyatra volt a teljesítményük. Többször kijöttem a másik kijáraton és a 3. alkalommal se realizálták, hogy több mint 1 kijárat van :D A nyertes harcokat is leginkább csak annak köszönhették, hogy 2-3-4-en lőttek 1 embert és ők többnyire kék/lila cucckal rohangáltak én én pl. csak többnyire zölddel, 1-2 kék itemmel, na meg persze pár alkalommal a lag miatt nem sebződtek (jött fel a kötélen az egyikük és beletunkoltam egy tárat a fejébe és konkrétan meg se mozdult az armorja).

    *ninja edit#2: amikor talán másodjára futottam össze velük akkor szinte a semmiből tűntek elő (1:47 körül van az talán), hirtelen 50 méterre megjelent 4 játékos és semmit nem mutatott a játék, pedig rugók voltak (akkor jelent meg a tag-jük és vált nyilvánvalóvá, hogy rugó amikor megeresztettem feléjük 1 lövést és a jelek szerint addigra ők már régen láttak (látszik, hogy nézek feléjük, de nem lövök)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák