Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Darko_addict

    őstag

    Mit szóltok a játékhoz, srácok?

    Első részével majdnem 400 órát játszottam, de iszonyat sokat kellett grindelni a pénzt, még egyszer nem lenne türelmem hozzá.Ott a Horizon 3, jön a Horizon 4, most a Motorsport 7-tel játszok, mind szórakoztató és kikapcsol, könnyen jön a kredit, lehet állatkodni, és legfőképp nem kell két napot játszani, hogy egy kocsit teljesen fel tudj tuningolni (1-et a 699-ből).

    Hogy tudjátok, e téren lesz változás?

    U.i.: Bétával játszottam, de 960-on laggolt, mint a 3,14csa. Horizon 3 High-on lényegében zökkenőmentesen futott.

    [ Szerkesztve ]

    Don't give up your dreams. Keep sleeping.

  • Darko_addict

    őstag

    Micsoda régi nevekre ismerek itt rá Crew 1-es időszakból. :D
    Megjött a Black Friday, meg amúgy is, a Horizon 4-ből kijátszottam a lelket, valami autós újdonság után néztem. A Crew 2 Gold 80%-os akcióval felhívta magára a figyelmet. Élvezhető a játék, nincsenek benne nagyon bosszantó dolgok? Crew 1 után van benne annyi újdonság, hogy 2+ kihagyás év után már le fog kötni? ;]

    [ Szerkesztve ]

    Don't give up your dreams. Keep sleeping.

  • Darko_addict

    őstag

    Most 18USD a hivatalos UbiStore-on, ami nem egetverő. Játszottam a legtöbb modern autóssal (Project Cars 3, NFS Payback/Heat, Horizon, Crew stb.) és a kötött versenypályásakat már nem favorizálom, mert számomra álmosítók (bár a PC3 külsős pályájai meglepően jók!). Nem tudok egy óránál többet játszani, mert lecsukódik a szemem. Ezt nem is az unalomra fognám, hanem mert olyan chill az egész hangulata, míg az open world sokkal pögősebb, plusz mindenem a customisation... Órákat el tudok szöszmötölni autók csinosításával. :D

    Na, elkezdem tölteni, aztán meglássuk!
    Köszi a kommenteket!

    Szerk.: Jóvan, fizetéskor szerencsére Euró lett a pénznem és maradt 18. :( :D

    [ Szerkesztve ]

    Don't give up your dreams. Keep sleeping.

Aktív témák