Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bzoly

    aktív tag

    Sziasztok,

    Story 1:
    Adott egy Gigabyte Gsmart Tuku T2 telefon (ismerősömé) aminek összetört az érintőkijelzője.
    Hibába bújtam a netet, nem találtam hozzá alkattészt. Gondoltam megpróbálkozom a márkaszervizzel...
    Levélben érdeklődtem, hogy kb mennyibe kerül a javítás, érdemes e megcsináltatni.
    A jól bevált bevizsgálási díjas levelet kaptam, vigyem be a telefont bevizsgálják 3000Ft-ért, csak akkor tudnak árajánlatot adni. Hiába mondtam, hogy mondják meg mennyibe kerül ehhez a telefonhoz az érintő és azt mennyiért cserélik ki, hajthatatlanok. Gondolom így keresnek telefonokon 3000Ft-ot és adnak egy zsíros ajánlatot, amiért úgysem csináltatod meg...

    Story 2:
    Samsung Galaxy W, még garanciális időben elromlott a GPS-e. Egyszerűen nem talált jelet.
    Első körben visszavittük a vásárlás helyére, onnan ment a készülék a Telemaxhoz. Kb két hét után visszakaptuk, hogy a telefonnak semmi baja nincs. Persze továbbra sem volt jó a készülék. Második alkalommal bevittük a Pólusban lévő Samsung márkaboltba, ahol újra munkalap és irány újra a Telemax. Megint több mint két hétig ott volt. Egy szoftverfrissítést csináltak állítólag (bár a verzió semmit sem változott) és visszakaptuk, hogy most már biztos jó. Ugyan úgy rossz volt. Mivel személyesen mentünk a telefonért a Pólusba a márkabolt képviselőjével kipróbáltattuk. Fél órát próbálgatta a pólus előtt a szabad téren, de semmi.
    Nagy káromkodások közepette, hogy már nagyon elege van a Telemaxból visszaküldte a telefont a saját instrukcióival. Mi közben felvettük a kapcsolatot a Samsunggal és nagy nehezen többszöri reklamálásra és több telefon után, a márkabolt közbenjárásával a Samsungtól kaptunk egy igazolást és levásárolhattuk a készülék árát.

    Hát ennyit a Telemaxról....

    Szerintem náluk reklamálni felesleges, egyszerűen nem történik semmi. A forgalmazóknál, a gyártóknál kell reklamálni, hogy ez a szerviz nem szerviz. Valami alibi cég...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák