Hirdetés

Aktív témák

  • Karmester10

    friss újonc

    Sziasztok!

    Péntek éjjel ment egy játék(AFK Arena, akkor töltöttem le, hogy kipróbáljam) a telefonomon(Samsung Galaxy S7 Edge/ 4-5 éves) és egyszer csak kikapcsolt, az értesítésjelző kéken világított, a képernyőn pedig a Samsung felirat. Nem reagált már semmire, így volt ez kb. 1-2 órán át, míg le nem feküdtem aludni. Reggel mire felkeltem eltűnt, feltételeztem, hogy lemerült vagy kikapcsolt, ezért felraktam tölőre majd a következő üzenet fogadott a képernyő tetején: Custom Binary Blocked by FRP Lock. Google-ban kezdtem el keresni rá megoldást, az elején még működött, ugyanúgy ment a dolog, mint a leírtak szerint, számítógépes programot is próbáltam volna meg használni a visszaállításhoz, de mindegyikhez kellett volna, hogy a telefon csatlakoztatva legyen a PC-hez, de odáig már el se jutottam, hogy egyáltalán megpróbáljam, mert a gép nem ismerte fel az eszközt. Ezután még próbálkoztam hard reset meg hasonló gomb kombinációkkal, amiket írt a net, hátha. Aztán azok sem működtek már, teljesen elsötétült minden és nem is jött vissza, nem reagál semmire.
    Kérdésem lenne, hogy bárkinek van ötlete, hogy mi történhetett vele esetleg, oda lett az akksi és ennyi? Kukázzam a telót? Lehet vele bármit kezdeni? A képek hiányoznának, de feltételezem, hogy azokra már úgysincs esélyem.

    Előre is köszönök minden választ!

Aktív témák