Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gtasystem

    őstag

    válasz gtasystem #1412 üzenetére

    mod: az fxcm-es tradestationre gondolok..

    http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

  • Fecdzo

    senior tag

    válasz gtasystem #1412 üzenetére

    Tudod, az az érdekes, hogy vannak szoftverek amik nagy lóvékat ordereznek. Be is linkeltem még jóval korábban. Ezek csupán bizonyos árszinteknél lépnek érvénybe. Beöntik a piacra a lóvét (bár ez részvényeknél van).

    Én először a wealth-lab-el kerültem kapcsolatba, majd Tradestaion (mint cég és platform) utána Ninjatrader és csak nem olyan régen MT4. Egy dolog szól az MT4 mellett: a legkommerszebb és a legtöbb ember által használt kereskedési platform. Ezáltal rengeteg hibájára sokkal hamarabb fény derül. Viszont ismerek pár embert akik mind-mind a Ninja felé veszik az irányt, mert ott akarják hagyni a rendszerüket magukra.Ott is merik hagyni és nincs is gond.... És ha belegondolsz, mi értelme van egy automata rendszernek, ha nem hagyhatod magára???....csupán annyi, hogy mindenképpen tartod magad a szabályokhoz. Viszont ez paradoxon gyanús mert ugyanúgy ott ülsz a gép előtt, ugyanúgy hat az elémdre a piac és belefogsz nyúlni a stratégiádba, hogy belevidd az intuíciót. Viszont akkor minek automatizálsz??

    A gyengepont maga a forex és a szabályozatlansága....direct access brokerek részvények esetében és határidők esetében ilyet nem csinálhatnak. Ezért állnak sokan át...

    Oanda valóban jó erre, és API is van. Csak ilyen mértékű programozási ismeret hiánycikk :DDD

    Amint lesz eredmény az ilyen tesztek kapcsán, mindenképp beírom.

    fulekitrading.wordpress.com

Új hozzászólás Aktív témák