Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neduddki

    nagyúr

    válasz ngabor2 #271 üzenetére

    HI!

    sajnos nem laccik, de vanilias esztette tanaam rola:
    ''Az afrikai álom

    A Teekanne Rooibos Vanilla lágy aromájú vörös teájában Dél-Afrikát ízét érezheted! Élvezd ezt kivételes rooibos teát, mely igazi különlegességnek számít a speciális szüretelésnek és a fantasztikus vanília íznek köszönhetően!

    A Rooibos-ról : Koffeinmentes, ásványi anyagokban (kálcium, mangán, fluor, cink, magnézium, réz) gazdag, cserzőanyag-tartalma alacsony, antioxidáns tulajdonságánál fogva lassítja az élettani öregedést. Reggel élénkítő, nappal szomjoltó, este nyugtató hatása van.

    Így készül: Mivel a víz minőségének hatalmas befolyása van a tea ízére és minőségére, ezért nagyon ügyelj, hogy friss, lágy vízből készítsd! Nagyon jó erre a szénsavmentes ásványvíz. Lobogóan forró vízzel forrázd le a filtert! Ez az angolos módszer, melynek hatóideje 5-8 perc. Áztatás után vedd ki a filtert, majd kavard fel a teát! Ízesítsd mézzel, és szórj rá leheletnyi fahéjat! Ezután élvezd, hogy kortyonként szépíted tested, lelked!
    '' from [link]

    udv

    neduddki

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

  • nyávogi

    tag

    válasz ngabor2 #271 üzenetére

    én is szeretem a rooibost, ízesítettet még nem is láttam :U a natúr, viszont első kóstolásra is ízlett.
    A mostani nagy kedvenc, a kir royal névre hallgató gyümis teakeverék. Nagyon finom, persze ízesítés nékül kell inni :)

    az alkohol nem adja meg a választ, de legalább elfelejted a kérdést...

Új hozzászólás Aktív témák