Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz P00By #11750 üzenetére

    Ez a konfig maxon kb. 300W körül fog enni, de ugy ezt pl. játék alatt, idle módban simán elmegy 40W-on.
    Ezzel a UPS-el nekem az a gondom, hogy nem tiszta szinuszos(legalábbis ezt olvastam erről a termékről) ennyi pénzért már jó lenne, 40-50 ezerért már van szinuszos, ez meg kb. 70 ezer, de amúgy jó és valószínűleg simán elmegy bármilyen aktív PFC-s táppal.

    (#11749) norbert1998

    Amennyiben a garancia idő alatt történik a gebasz akkor van esély, hogy megtérítik, de meg fogják vizsgálni a körülményeket pl. nem lehet hivatalosan elosztó után kötni a UPS-t hanem közvetlen a fali csatlakozóba kell stb. van pár megkötés ami apró betűvel el van rejtve vagy pár oldalon, erre inkább nem építenék sajnos. Sőt elvileg az akkukról sem lehet tudni, hogy menni idősek elvileg 2-3 év garit vállalnak azokra is.

    Lényeg kicsit lutri az egész és lehet hosszadalmas. Ezért is írtam, hogy jobb a békeség és 15 ezer forintért új UPS-t lehet venni. Lehet nem csak az UPS régi hanem az Akkuk is.

    [ Szerkesztve ]

  • Cs1csó

    félisten

    válasz P00By #11752 üzenetére

    Rákerestem, röviden ami SMART előtaggal van, azok szinte biztos tiszta szinuszosak, de ezek már árban és szolgáltatásban is durva cuccok, szerverekhez ajánlják, nem kimondottan otthoni gépek mellé persze mivel tiszta szinuszos oda is ideális de tényleg drága.

    Tiszta szinuszos ami árban is okés az a Kstar Microsine 1000 vagy 2000 a minőségük nem tudom milyen de tiszta szinuszosak és nem drágák.

    Amúgy ezzel a pro-val sem lőnél mellé, amennyiben jól kijönnek a tápoddal, mert ugye a mai tápok 90%-a aktív PFC-s.

Új hozzászólás Aktív témák