Keresés

Hirdetés

  • Mindent megtudtunk az új Nokia 3210-ről

    ma Részletes képek, specifikációk és euróban megadott ár is van a legendás modell újraélesztett verziójához.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • #96241664

    törölt tag

    válasz cherockee #21952 üzenetére

    Attól függ mennyire kell igényesnek lennie. Nagyon népszerű a makrofotózás a telefonos felhasználók körében, de szerintem ebben van az egyik legnagyobb lemaradás a fényképezőgépekhez képest.

    Szerintem makróhoz a legtöbbször sokkal jobban illik a szűkebb látószög és áltlában az sem árt, ha van valamennyi mélységélesség, a telefonok főkamerája ezeknek nem igazán felel meg.
    Felszerelhető makrolencsével pedig még annyi mélységélesség sem lesz. Meg nem is láttam még igazán jó minőségű képet olyannal, se a beépített 2-5MP-es makro kamerékkal, vagy az ultraszéles lencsével készítettekkel.

    Nem tudom mennyire számítanak ezek neked. Ha túl tudsz rajtuk lépni és kisebb méretben lesznek feltöltve a képek, akkor megfelelő lehet akár egy telefon is. De ha tényleg jót akarsz, akkor azért ehhez még mindig célgép ajánlott.

    Internetes publikálásnál a legtöbb amit tehetsz, hogy hardeveresen kalibráltatod a monitort és sRGB színterbe konvertálod feltöltés előtt a képet, ha a rögzítés és utómunka nem abban készült.

Új hozzászólás Aktív témák