Hirdetés

Aktív témák

  • prmcsk

    addikt


    A 2007.-es családi tragédiánk után 2009. februárjában megszületett a második fiam, Marci.

    Fotós barátom születése óta fotózza és a saját honlapján benevezte egy gyerek szépségversenyre, majd tényként közölte, hogy szavazhatunk... Ha tetszik, szavazz a fiamra, MARCIRA.

    Szavazás feltétele: Egy IP. címről naponta egyszer lehet voksolni, március 31.-ig. A "naponta" megfogalmazás viszont nem kicsit ostoba...Tapasztalatom szerint nem úgy van, mint normálisan, ahol az éjfél a "napforduló" és úgy szavaz például valaki, hogy éjfél előtt egy voks, utána mégegy, mert éppen így ért rá a szavazni akaró...Á dehogy...
    Ha ma délelőtt 10h-kor szavaztál, akkor holnap 10h után teheted meg. Tehát nem naponta, hanem 24h elteltével... Ha valaki volt olyan "figyelmetlen", hogy mondjuk az első voksát este 10h.-kor adta le, másnap viszont csak délelőtt ér rá, az nem tud szavazni.
    Érti ezt a logikát valaki ? Persze azt is tudom, másra szavazásnál is ez van, de nem minden "célcsoportot" érinthet azonosan...

    Nem vettem komolyan a versenyt, mert tudom, hogy egy személyes érintettségű netes szavazás végeredménye az ismerettségi kör, család, vagy éppen a levelezési lista hosszán múlik igazán és nem pedig az objektív értékeken...
    A szavazás kezdetével viszont beindult bennem a "bősz apa komplexus". Ha már elindult miért ne nyerhetne, főleg, hogy látom: Nagyon kis "rászervezéssel" is igen sokan szavaznak rá. Ma reggel aztán rádöbbentem, hogy mindez kevés. Kevés, mert a tegnap még 27 szavazatos, mára 300 szavazat környékén járt. Bizonyára jó hatással volt ehhez az iwiw, meg hasonló, nagyobb formátumú társas oldalakon való "toborzás"...
    Én sem tehetek mást. Bizonyítsátok be szavazataitokkal, hogy nem vagyok hátrányban azért, mert nekem csakis a Prohardver fórum létezik és nincs 1000 ismerősöm valamelyik "trendi" portálon, de vagyunk annyian, mint mások !

    Mert önző vagyok, ha a gyerekemről van szó, mert imádom és nekem ő a legszebb... :R

    Ennyit akartam...Sok ? :B

    [ Szerkesztve ]

    "Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

  • FPéter

    aktív tag

    válasz prmcsk #1 üzenetére

    ez igy nem szepsegverseny, hanem szavazoverseny

    En 16 ev alatt inkabb betiltanam az ilyet. Ha szepnek talalod a gyerekedet, orulj neki, de minek egy ilyen szanalmas kattintgatos buliban szerepeltetni?

  • prmcsk

    addikt

    válasz FPéter #2 üzenetére

    Mindez igaz, ugyanezt vallom, de...

    Nem tudom van e gyereked és voltál e vele (velük) ilyen helyzetben, mert igazán csak akkor értődik meg az "apaállat" ösztön.

    [ Szerkesztve ]

    "Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

  • lesaux

    veterán

    válasz prmcsk #1 üzenetére

    Szavaztam. Mi történt 2007-ben? (Bár mivel van két kisfiam, azt hiszem, nem is akarom én ezt annyira tudni...)

  • Thrawn

    félisten

    1. Logout 'alá' nem nyitunk topikot, az csak az írásokhoz valókat tartalmazza.
    2. Áthelyzetem fáradt gőzbe.
    3. Zártam is, mert készült róla Logoutos írás.
    4. Szavaztam.

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Aktív témák