Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz eszakas #41829 üzenetére

    Ha pld.: eszakas@eszakas.hu -s mail címet szeretnél és fontos is, hogy stabilan megkapj mindent és tudj küldeni is róla akkor én azt javaslom, hogy keress meg egy ezzel foglalkozó céget regisztráld/tasd be a eszakas.hu címet fizesd ki ezt nekik a tárhelyhez ha normálisak jár a levelezés beállítása is és az egészért nem kérnek egy 1000 -nél többet havonta + Domain regisztráció meg annak majd későbbieken a meghosszabbítása. De ha korrektek és megmondod, hogy normális levelezésre kell csak akkor jelképessé is csökkenhet a díja....

    Utána tőlük már le tudod kérni a NAS -ra meg a rajtuk keresztül tudsz a NAS -ról levelet küldeni.

    Ha mindezt be akarod te a NAS -ra állítani akkor azt javaslom hagyd. Sőt annak is akiben ez kb. így 0-ról felmerül úgy, hogy azt se tudja mi kell hozzá jobb ha bele se fog mert hacsak nincs sok ideje és minimális tudás siker az sose lesz főleg 100% -os.
    Amúgy kb ez már az a szint, hogy senki se fogja 0-ról leírni max nagy vonalakban. De az meg már alap szinten itt is le lett írva keresővel megtalálható 99% ig biztos vagyok benne, hogy blackrulz volt akitől láttam leírva.

    De kb ott indul, hogy ehhez kell fix IP amit ha kérsz a szolgáltatótól akkor máris többe van az első javaslatomba felvetett lehetőségnél.
    Lehet Dynamikus címre is domaint regisztrálni de ezt se csinálják ingyen és ezzel megint vissza kanyarodtunk oda, hogy megéri -e ?

    Aztán megint más dolog egy cégnek esetleg de egy cég meg fizesse meg a szakembert aki elmondja nekik mi kell hozzá és beállítja nekik ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák