Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolee11

    senior tag

    válasz E.Kaufmann #25692 üzenetére

    Nemrég olvastam, hogy miért állt le hétvégén a PH. Először nem tudtam, hogy elírás vagy tényleg 200 Gbyte -ról van szó? Nekem ennél több adatról kell folyamatos tükörmásolatot fenntartani... :)
    Ami nekem teljesen furcsa és szinte szájenszfiksön kategória, hogy két merevlemez egyszerre döglik meg, de úgy teljesen. Még az egyszerű nasunkban is van smart és figyelmeztetés, el nem tudom képzelni, hogy hipp-hopp semmi előjel nélkül egy merevlemez megdeglik, de kettő is egyszerre, az azért már elég meredek.
    (Azt már hamarabb el tudom képzelni, hogy az értesítési cím rossz volt, szegény szerver sipákolt, hogy mindjárt becsinálok, de süket fülekre talált, majd amikor maga alá csinált észrevették a fiúk, hogy valami baj van... :Y Itt hozzáfűzném, hogy előtte (több nappal) is voltak akadások, nehezen töltődtek be az adatok, tipikus előjele, hogy nehezen olvasható a kért adat... persze ezer más oka is lehet.)
    Azért arra kíváncsi lennék, hogy milyen merevlemezek voltak ezek, és milyen körülmények között működtek és milyen hosszú ideje.
    Elnézést kérek az OFF-ért, ígérem nem folytatom, csak ha kényszerítenek. :DDD

    no brain, no problem

Új hozzászólás Aktív témák