Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz csaba1203 #49397 üzenetére

    Nem céges, ezek családi autók, nálunk ez a "szokás", évente szervizelve vannak egytől egyig, kérdés és apelátta nélkül, ha mást nem legalább olajat cserélünk bennük, ha valami olyan rajta az cserés, karban vannak tartva. :U Mondjuk az is igaz, hogy ami nem olyan ahhoz bizony szerelő kell és olyankor főhet a fejem, de bármelyikbe ha most beülök és azt mondom hogy irány Görögország (már ha nem lenne Covid), akkor nem gyomorgörcsölök visszafelé sem, mert tudom h nem lesz semmi meglepi. Az is igaz hogy egyik sem prémium, hanem "olcsóautó", amikben kevés az extra, de az mind működik...

    Ha olyan helyen van defekted az jó, de én haver Insignia-val kaptam Krk-től 6km-re hazafelé jövet éjjel defektet, hát feldobtuk a mankókereket, de ugye az limites, max 80km/h, a probléma az, hogy ritka a 0-24h gumis a Krk-Délegyháza útvonalon... Felejthetetlen volt.

    @Dzsedáj: Akkor képzeld el hogy ez autópálya 140-el kiment előzni és akkor... ez egy jobb hátsó kerék volt, ha megnézed látszik a DOT szám is... Valami fémtörmelék lehetett az úton, amit az első kerék feldobott és belevágott az oldalfalba, na ilyenkor a defektjavítót a hajadra kenheted, vagy pótkerék vagy a leállóban várod az autómentőt...

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák