Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vikitorony

    tag

    válasz zeus_2k14 #467 üzenetére

    Kérdés, hogy milyen adatok vannak a HDD-n és milyen gyakorisággal akarod azokat elérni, illetve mennyire vagy tárhely zabáló.

    Nekem korábbi laptopomban 2 HDD + 1 ODD volt. Mivel laptopról van szó, ezért jobb szeretem, ha bele van építve minden, és nem kell még 1-2 USB-s cuccot rádugni, mert ha vinni akarom akár egyik szobából a másikba, vagy el otthonról, akkor nem kell lehúzni, vagy óvatoskodva vinni, hogy pl. le ne essen a külső vinyó másik szobába vitelkor.
    Nekem bővítés után így nézett ki: 1 SSD + 1 HDD (alaplapi SATA), és OptiBay-be pedig beraktam a második HDD-t. A DVD-íróhoz meg vettem egy USB-s kit-et, ház nélkül, mert már nagyon-nagyon ritkán használom, ezért nem volt számomra fontos, hogy szép házban legyen.

    A Milyen SSD-t vegyek? topic összefoglalójában vannak ajánlott típusok, illetve ott pontosabban tudsz kérdezni azzal kapcsolatban, hogy milyet érdemes venned.

    Magyar bill. kiosztású Windows esetén AltGr+j-vel és AltGr+i-vel tudsz kis és nagy í-t írni.
    Pont a fent említett gépnél nekem sem volt í-m, és annyira átszoktam az AltGr-es kombóra, hogy most már magyar kiosztású bill-en is sokszor reflexből AltGr-rel írom. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák