Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyick

    őstag

    válasz bepken #9428 üzenetére

    Én úgy szoktam csinálni hogy az angol és a magyar feliratot is letöltöm ugyanabból a relase-ből(leginkább feliratok.info-t használom az a favorit nálam).Most nagyon rá vagyok feszülve az angol tanulásra,teljesen magamtól tanulok és már nagyon sok mindent megértek,a film és sorozatnézés is rengeteget segitett.

    KMPlayerben van egy olyan funkció hogy másodlagos felirat,ez a gyakorlatban úgy néz ki hogy a képernyő alsórészére teszi az egyik feliratot(magyart) a képernyő tetejére meg a másodlagos feliratot(angolt jelen esetben).Bár ezt nagyon sok féle képpen be lehet állitani tulajdonképpen odateszi a feliratokat ahova csak szeretnéd.Általában az angolt nézem és ha nem érteném lepillantok gyorsan a magyarra(izgalmasabb részeknél hajlamos vagyok csak a magyart nézni :) )

    Tegnap pl a HIMYM 9x12-t csak angolul néztem és 80-90 %-ban értettem mindent.A Person of Interest-et is birom ilyen szempontból mert eléggé ilyen tőmondatokban beszélnek bent.

    Tudok mondani pár angol tanuláshoz nagyon jó anyagot de nem itt mert warez kategória

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák