Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz nubreed #33786 üzenetére

    Hát vissza vonom amit mondtam a Vikingssel kapcsolatban, a s4 e3-4. egészen jó részek voltak. Sőt. Nagyon tetszett ahogy Lagertha vissza szerezte Kattegatot, tökös csaj, így kell ezt csinálni. Sosem bírtam azt a kurva Aslaugot, habár rohadtul övön aluli dolog volt Lagertha részéről, hogy hátba lőtte, ezt nem kellett volna, azzal is beértem volna, ha csak simán tényleg elengedik, a lényeg, hogy ne rontsa már ott a levegőt. Lagertha mellett ezt az új fekete hajú picsát, el sem tudom mondani, hogy mennyire rühellem. Olyan szinten antipatikus, hogy arra nincsenek is szavak. Az egész csaj, a test beszéde, a nézése, a mozdulatai és főleg az arc játéka, zsigeri gyűlöletet vált ki belőlem. Remélem hamar kivinják őt a forgalomból. Ragnar tutira készül valamire Wessexben. King Eckberttel való párbeszéde, és az egész jelenet egyszerűen zseniális volt, nagyon jól működnek együtt, de érzem, hogy valamelyik karakter nagyon rövidet fog húzni és ha tippelnem kéne, az Eckbert lesz, kár lesz érte, nagyon jó karakter. A kripli fiát ügyesen fogja felhasználni Ragnar a céljához, ezt is tisztán lehet sejteni szerintem.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák