Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thesound

    őstag

    válasz earny #4278 üzenetére

    Én írtam annó a WD-nek is, jött egy ilyen leszarom válasz, hogy nézzem meg a linkelt doksit a vinyójuk 600.000 parkolást bír üzembiztosan a specifikáció szerint. (nyilván üzemeltetés, környezet, szerencse...stb.)

    Sony supportnak jeleztem ezt és cserélték szó nélkül a vinyót (Sony supportnak pirospont). Az új vinyó (Toshiba) parkolása csak játék közben nő (akkor viszont 1-1,5 óra alatt 100-200-at is), egyéb esetben nem. Igaz az alvó módot nem próbáltam még. (lehet hülyeség, de mikor játszom ugye pörög a vga... nem lehet hogy valami más szívja el a kraftot a hdd elől és akkor parkolgat ad-hoc módon a hdd?)
    Nálam most majd két hónap (működési idő 19 nap a sentinel szerint) után 1800 a parkolások száma, ezt nagyjából normálisnak ítélem meg én, bár van itt olyan VAIO tulajdonos, akinek kb. a be-kikapcsolások számát hozza. (na ez a 100%-osan normális, ha a hdd nincs kikapcsolásra állítva x időközönként)

    [ Szerkesztve ]

    Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

  • God_ot

    tag

    válasz earny #4278 üzenetére

    Hi,

    Hivatalos minősségben itt senki nincs a Vaio-tól (nem is lehet).

    A válasz a kérdésedre:

    Maga a parkolások száma (ameddig ez nem zavarja a gép normál működését) egy teljesen fölösleges információ egy normál felhasználó számára. (nem mellesleg ezt egyetlen szervíz sem méri, ha hangos emiatt a HDD kidobják és kész)

    Tehát ezt nézegetni időpocsékolás, de ha valaki ráér ilyesmire, szive joga ezzel foglalkozni.

    Viszont amig ez nem idéz elő rendellenes mőködést, egyetlen szervíz sem fogja "megjavítani", ergó kicserélni emiatt a HDD-t, legyen akár milliós nagyságrendű parkolás egy 2 napos gépen.

    [ Szerkesztve ]

    God_ot

Új hozzászólás Aktív témák