Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz llaszlo #951 üzenetére

    Nagyobb kínai - bejáratott - megbízható kínai webshopokat...

    bang - geek - foxoffer & ebay - aliexpress (de ezeken felül van vagy ezer... kinek mi vált be... pandawill - antelife - mondjuk én ezeket nem ismerem, stb. külföldi rendelős topikba találsz ezerszámra)

    ibuy-ról szinte soha nem hallottam... vagyis nem vásároltam róla, szemben a fent említettekkel rendszeresen már-már heti-napi szinten... (jó napi szint max. az ebay és ilyen pár dolláros cumók)

    Igen SJCAM-os kiegészítő pakk-ban minden benne van... GoPro-s felfogatók... itthon talán az electropoint / GreyVshop is forgalmazza...

    Kiegészítőkre ittvan pl. antelife-os link:
    http://www.antelife.com/new-original-sjcam-m10-bicycle-helmet-installation-sports-action-camera-mounting-kits-accessories-for-sjcam-m10.html
    Ez ~6E Ft... ezt belföldön megkapod ~8E Ft-ért AZONNAL!

    amúgy néha nekem is szokott lenni "bontott alkatrészes" SJ4000 doboz (pl. csak tartozékok, vagy hibás kam), és a tartozékokat mondjuk ilyen ~4-500 Ft-os darabáron elmennek - megveszik, akkor mondjuk egy ilyen bontott szettet ~5E Ft-ért találhatsz... eladó lehet! (most konkrétan nem tudom nekem van-e ilyen egész szett... pl. hibás kam miatt), csak azt írom, hogy aki esetleg elad egy hibás SJ4000-et, ottvannak tartozékok is, amiért a ~4-500 Ft/db ár teljesen normális (tekintve, hogy külföldől ezek mondjuk ilyen ~1$/db-os tételek, ha külön-külön veszed, ami átváltva ~300Ft/db)

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák