Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz perge666 #17670 üzenetére

    1:1 ugyanez! (bár nekem volt már olyan cuccom, amit nyereséggel adtam el, most masszív minusz van... bár a forint rohadása nekem kedvez :D sajna én is simán rendeltem pakkokat, gondolván h el fogok tudni adni mindent, ha ebay ár alatt hirdetem... hátnem... itthon tényleg csak a perfekt kondicióju klasszikus cuccok mennek ÉS/VAGY minden más, nagyonócsóér' .... viszont én vezetek excelt... így ha bukóval adom el egy pakk pár feles darabját, akkor át kell írnom a megtartottakat "drágábbra", hiszen azt rögzítem, hogy adott cím nekem végülis összességében mennyibe fájt :D és már ígyis sok a fájdalmasan drágán beszerzett cím...... amennyiért adott esetben már nem vettem volna meg eredetileg/és-vagy ennyi erővel vehettem volna egymagában, ebayről és akkor az eladogatással se kellett volna maceráznom............ az biztos, hogy tanulságos volt a 2022/2023-as évi rendeléscunamim :( )

    amúgy az N64 nekem is bekattant egy időben és én meglepően sokat végig is játszottam azon a gépen az elmult 1-2 évben.... pedig sokáig azt gondoltam, hogy arra 0 cím van, amit akár csak kipróbálás erejéig is megnéznék :)

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák