Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GombócArtúr

    senior tag

    Végre ezt is megértem: :)

    Bővebben: link

    Igaz ugyan hogy a Sonic & Knuckles, doboz nélkül érkezett, valamint úgy nézett ki mintha valami kutya játékszere lett volna, de legalább van! :) Jó hosszúak a pályák benne, szép is, de a Sonic2ben valami mégis jobb...

    Valamint játszottam ismét a fent említett eladó sorban levő Sonic Spinball játékkal.
    Előjöttek az emlékek. Régen ez volt a 3ik kazettám, a másik kettő is Sonic volt (1,2). Nagy alkalom volt, mert sosem vett senki hozzá semmit, csak születésnapra / karácsonyra kapott pénzből tudtam venni játékot. Akkoriban a PeCsában még dömping volt az ehhez hasonlóan jó kazettákból. Rövid vacilálás (Virtua Racing, vagy ez?) és egy ezres lealkudása után már vihettem is haza. Nem bántam meg, remek játék, iszonyú jó zenével, aranyos 3Ds bónuszpályákkal, meg remek hangulattal. Az utolsó pályán SHOWDOWN (Leszámolás) lerágtam a körmeimet, mire eljutottam Dr. Robotnik űrhajójába. :)
    Legjobban a 3d-s intro tettszett, a nagyon feszült hangulatot adó zenék, meg a szétrobbanás effekt, amikor egy-egy pályán végzel a főellenséggel.

    ''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

Új hozzászólás Aktív témák