Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leslieke

    Jómunkásember

    válasz Kicsimix #9912 üzenetére

    A fejlesztői versenyek is teljesen feleslegesek voltak. Azokon a milliókon jobb lett volna leszerződni a nagyobb fejlesztőkkel, hogy írják át badára a programjaikat. A kicsik meg ennek hatására jöttek volna maguktól is.

    [ Szerkesztve ]

    A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

  • ABal

    őstag

    válasz Kicsimix #9912 üzenetére

    " Ezt elszùrta a Sami" De megjavítja NAMI! Bocsánat, kihagyhatatlan volt. :B

    Azon gondolkozom, hogy lehet az, hogy neked napi, hobbiszintű foglalkozás mellett sikerült értéket vinned a rendszerbe mindenféle támogatás és gyári háttér nélkül is, míg a Samsungnak beletört a bicskája? Nekem ez azt jelenti, hogy a legfőbb tényezők: az elhatározás és a hit hiányzott a Samsungnál a fejlesztések mögül. Nem is kellett volna olyan sok, hogy kilendüljön, beinduljon. Néhány tényleg hasznos, hiányzó program és megbízható, kiszámítható támogatás. Én ennyivel nagyrészt beértem volna. (például a mai KIES-frissítés megint visszaírta a PC-m nevét a kliensbe, de már nem érdekel, mert az általad kiadott foltozás semlegesíti ezt a baromságot. Már ha egyszer mégis felteszem a 2.0-át)

    Egy szó mint száz, óriási tisztelet Neked, Consononak, meg az összes többi fejlesztőnek, akik (akár a háttérből dolgozva is) javítottatok a bada használhatóságán, meg a badások közérzetén.

    "Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

  • osztraksajt

    őstag

    válasz Kicsimix #9912 üzenetére

    Ja, eléggé arcon csapta azokat a felhasználókat akik bizalmat szavaztak a rendszernek, többek között engem is. 2 év esküvel 80k-ért elhoztam a telefont, most ha megkapok érte nem egész 2 évvel a vásárlás után 20k-t akkor sokat mondok, egy vacak Ace 100x jobban eladható. :W

    Olyan alapvető dolgok nem készültek el a rendszerre amik nélkül értelmetlen okostelót venni. (Voip, rdp, widgetek) Gyakorlatilag egy S40 nokiát is fel lehet ennyire szoftverezni, sőt itt-ott még jobban is. Az a pár 3D játék nem teszi okostelefonná.

    Eleve a TouchWiz-t úgy belebetonozták hogy még csak esély sincs rendesen testre szabni, ami önmagában nem lenne baj mert pl az almát se lehet, csak ott ugye finoman fogalmazva is ráfeküdtek az innovációra és a funkcionalitás intuitívabbá tételére, míg a wave tele van logikátlanságokkal és idióta megkötésekkel.

    Egy szó mint száz, óriási tisztelet Neked, Consononak, meg az összes többi fejlesztőnek, akik (akár a háttérből dolgozva is) javítottatok a bada használhatóságán, meg a badások közérzetén. Idézve Abal-tól csatlakoznék. +1 :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák