Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz zeroo5ux #731 üzenetére

    "csak egy olyan képet mutass ahol az SLCD-nek szebb a színe van...."

    A szépség az egy baromira szubjektív, izlések/pofonok dolog. Akik szeretik a túlszaturált húde szép szines kijelzőt annak persze jobban tetszik az amoled.

    A másik oldalnak meg a túlszaturáció, nem más mint parasztvakítás.

    Amúgy egy I9003as SLCDvel szemben én is pl a galaxy sgs 2 kijelzőjét választanám, de ha mondjuk nem egy I9003hoz hanem egy Szifon4hez hasonlítom az SGS 2 kijelzőjét, nos ha nem lenne kissebb a szifon kijelzője, nekem tuti az lenne a befutó.

    op: Az emberi szem felbontását 300-400dpi közé teszik. A szifon4 a 3.5" képernyőjén karcolja ezt a szintet. 4.3"on egy 960*540 közelébe nincs ennek a 300-400dpinek. Most itt nem vettem bele azt, hogy milyen elrendezésbe alkalmazzák a bayer mintát ugye az is számít, az SGS2 azért előrelépés kijelző területén SGShez képest mert nem pen jellegű az elrendezése.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • Oppenheimer

    veterán

    válasz zeroo5ux #731 üzenetére

    Alapvető fogalmakkal nem vagy tisztában. Az AMOLED túlszaturált, egyáltalán nem színhű. Érted? Ez tény, ezzel kár vitatkoznod. Az SLCD pedig épp elég színes. Nem olyan túlszaturált, mint az AMOLED, de attól még szépek a színei. Attól, hogy teltebbek a színek az AMOLEDen, még egyáltalán nem alázza. Ugyan abba a hibába esel, mint én egy éve: bedőlsz a marketing bullshitnek. Hidd el, sokkal nagyobbat dob a kijelzőn, hogyha nem veszed észre a pixeleket, mint hogy a zöld az a neonzöld, a rózsaszín meg vörös. :W :W

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

Aktív témák