Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • mykos

    aktív tag

    válasz Varszegig #40593 üzenetére

    Hali,

    én most vettem két ilyen dögöt, igaz az egyik sétált is vissza a szervizbe..remélem hamarosan visszakapom. Szerintem válasszuk külön. 1. Szürkeimport 2. Hazai Samsung disztribútortól beszerzett.

    1.1 Szürkeimport, ha EU-s garilevéllel hozzák be, és itthon adják el(pecsételik a garijegyet) akkor az teljes értékű gari a Magyar Samsung felé is. Ezeket a telefonokat 0 perces használtként hozzák be, és áfa nélkül értékesítik. Ezért találsz sokkal olcsóbb árat. (jelenleg ~120e).
    ("az általános forgalmi adókról szóló 2007. évi CXXVII. törvény XVI. fejezet, 2. alfejezete értelmében")

    1.2 Szürkeimport, USA, hong-kong, korea, singapúr...Ezen csak röhögnek a hivatalos szervizben és hazazavarnak legózni. Jellemzően ezek a Sufni GSM, bolti garanciás készülékei, ahogy leírtad a WC papírral egyenlő minden hozzá adott irat.

    2.Samu disztribútortól megveszik, Magyar garijegy, az ÁFA miatt ez leginkább a ~140ezres kategória. Gari szempontjából 1.1-el egyenértékű.

    Bármelyik GSM bolt a 3 közül bármelyiket tudja hozni, csak kérni és kérdezni kell.

    AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

Aktív témák