Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brent

    aktív tag

    Kipróbáltam ezt az Inferno modot ... iszonyat kemény !! :D

    -Blowout (amikor először volt majdnem felugrodtam a székből olyan hirtelen és olyan nagy dörgéssel jött de nagyon szép )

    -nem is tudom minek nevezzem talán a "jelenség" a megfelelő szó , nappal van és néha egyszerűen elsötétül minden , leginkább ilyen sűrű ködre hasonlít 10 méterig alig lehet ellátni de nagyon megdobja a hangulatot!

    Amikor elkezdtem (itt is kis dzseki + p200) ballagok ott az úton és kit látok ? Naná hogy az x16-x18-as kis barátunkat (pseudogiant) hirtelen nem tudtam hova szarjak ott szaladgál szabadon cordonban :DDD Egyébként nagyon sok mutánst láttam már ott az elején ! Teljesen újakat is !

    -A-life szerintem 100x jobb lett mint az alap S.T.A.L.K.E.R-ben, Stalkerek jönnek mennek pl nagyon sokszor hallani lövöldözést a távolban ilyenkor partyvan banditák vs mutánsok vagy stalkerek vs banditák vs mutánsok ! Sokkal életszerűbb lett !

    -Lehet csatlakozni az összes frakcióhoz , beleértve katonaságot és a tudósokat is !

    Egyelőre ennyit tok mondani , mert énse sokat haladtam eddig !

    (+ hozzáteszem kicsit nehezebb is lett a játékmenet még stalker fokozaton is főleg az elején amikor még nincs normális páncél)

    Mindenféleképpen próbáljátok ki, szerintem nagyon ottvan ! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák