Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    válasz lsc #4028 üzenetére

    "Dx9-ben messze nem kell annyi mindent megjeleníteni."

    Direkt nem írom le a dx10 és dx10.1-es fícsörlistát. Én tudom, de azért megkérdezem tőled: MENNYIVEL többet kell megjeleníteni, és egyébként honnan veszed? :) Mert az a 4-5 fícsör aztán nem egy összefosom a bokámat kategória.

    A 4850 egyáltalán nem gyenge hozzá, mindent fullra állítva 1440x900-ban (DX10.1-ben), kivéve sun rays, 30 és 120 fps közt mozog, az átlag pedig 50-60, 4xAA-val. Az új epizód, a Call of Pripyat ennél még 40-50%-kal gyorsabb nálam, és még a sun rayst és SSAO-t high-ra állítva sem megy 30 fps alá.

    Tudom, hogy az 1920x1080 más tészta, de a Sun Rays low-ra állításával korrektül fut, mivel egyedül annak az algoritmusát kúrták el igazán, és minden kártyán szar, még az 5870-esen is...

    Amúgy az xray engine-t dx8-ra írták, ez a mai napig meglátszik rajta, a jelenség meg tipikus: az elavult kód miatt tele van kompromisszumokkal, mégis jobban zabálja a gépet adott effektért, mint egy fejlettebb, újabb motor. Nem nagy titok, hogy adott felbontásban és kódútban maxra állítva a Clear Sky sokkal szarabbul fut, mint a Crysis...

    Egy kérdés: játssza valaki spartan modjával? Most kezdtem újra vele, a swamps pályán meg, ha lelövöm az (egyik) utolsó renegátot, lefagy a cucc... Mintha leprogramozta volna, hogy ki lehessen irtani a frakciókat, csak elcseszte volna...

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák