Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mazsi

    senior tag

    Viomi SE

    Végigolvastam a topikot, de nem láttam választ két kérdésemre. Hátha valaki tudja zsigerből a megoldást.

    1) Első nap jó 100 nm poszívózás után teszteltem volna a mopot is. Sima felmosás, és kombinált poszívózás/felmosás során is pár perc után lidar hibával leállt a kicsike. 10-15x is sikerült produkálni ezt a végeredményt. Van erre bevált trükk? Vagy mindenkinek rendben működik?
    2) Pár nap porszívózás után a kombinált tartályt sima portartálynak ismeri fel a gép. Emiatt már el sem indul a felmosás hogy hibával leálljon. Volt soft és hard reset, újratelepítettem a programot, de semmi változás :( Vegyek külön tartályt a felmosáshoz? Desztilált vízzel próbáltam, és nem is töltöttem túl a tartályt.

    Bónusz kérdés is eszembe jutott: honnan érdemes letölteni a Mi Home extra verzóját ami több szerver gépeit is kezeli? Volt egy orosz program jó másfél éve erre, de most nem találtam friss verziót belőle. Foglalkozik még valaki ezzel? Most két verzió fut a telefonjaimon, de jobb lenne egyben látni a két tucat eszközt.

    Végül köszönöm a tippet nektek. Egész jól elvoltunk a buta porszívónkkal az elmúlt évben, de sikerült behúzni az egyik legjobb pillanatban 198 dollárért ezt a porszívót, ráadásul két nap alatt meg is jött.

    Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

  • mazsi

    senior tag

    válasz kovsol #17577 üzenetére

    Én évek óta a mopot nedvesítem kórházi fertőtlenítő szerrel, eddig semmi gond vele.

    Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

Új hozzászólás Aktív témák