Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z0d1AK

    veterán

    válasz Ice!? #9 üzenetére

    Én is még júliusban tettem a feljelentést, ha jól emlékszem.
    Augusztus végén kaptam két levelet is pár nap eltéréssel, mind a kettő ugyan azt tartalmazta, miszerint összevonták egy másik feljelentéssel, és a nyomozás várható befejezése szeptember 12.-re várható.
    Azóta ez az első levél ami érkezett.

    ^Clown sima ügy, mégis elég régóta ülnek rajta.
    Én a x. kerületi kapitányságra postáztam a feljelentésem, ahol májusban már tettek ellene feljelentést.
    A per nem érdekel meddig tart, de már mással is konzultáltam, akit átvert, a perköltségtől kezdve az utolsó buszjegyig kiperelünk belőle mindent, csak jussunk el odáig.

    Hozzáteszem, hogy bármennyire is "sima ügy", megszenvedtem a feljelentéssel.
    Először 2 órát ültem a váróban, mire egy irodáig bekísért az őr.
    Ott egy hölgy hallgatott meg, miközben kényelmesen ette a dinnyéjét... :((
    Elmondtam mi történt, ő meg hazaküldtem, hogy ő nem fogja megírni a feljelentést. Menjek haza, írjam meg, hozzam vissza.
    Este segítséggel megírtam, majd másnap visszavittem.
    Akkor irodáig sem jutottam, ott a váróban odaadtam az őrnek, majd egy fiatal nyomozó jött ki, visszaadta, mondta, hogy utána néztek, itt nincs értelme nekik nyomozni, postázzam a x. kerületi kapitányságra... :W
    Szóval kb 700forintért feladtam mindenféle különszolgáltatással a postán, hogy végre legalább fel legyen jelentve.
    Nagyjából 15-20 oldalt tett ki a feljelentés és a hozzá csatolt többi papír, névvel megkárosítottakkal, listával ki hol tett feljelentést, bankszámlaszámmal, minden megvolt szinte.
    Mégis még most hallgatnak ki...

    [ Szerkesztve ]

    | Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Új hozzászólás Aktív témák