Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz nemlehet #124 üzenetére

    Itt a baj egyrészt az, hogy sok új cím teljesen kimarad, másrészt, hogy a kártyák felhozatala inadekvált. Nincs érdemben mihez hasonlítani az aktuális tesztalanyt, nincs előző generáció, sokszor még az aktuális is foghíjas (itt mondjuk legalább az nem). :F Ezt szerintem újra kellene gondolniuk, mert régen ezekkel nem volt gond.

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz nemlehet #124 üzenetére

    Nem kell ahhoz régi cím, hogy összehasonlítható legyen az eredmény.
    Szerintem nem sikerült megfelelően értelmezni a mondandómat. Nincs azzal gond, ha egy játékcsomagban van 1-2 régebbi cím, ha az az olvasónak releváns használható információt ad.
    Amint azt írtam a Deus Ex:MD DX12 módja nem ilyen, mert hibás, súlyos grafikai hibákat okoz, emiatt pedig a kutya nem használja. Az a nagyon kevés pár ember a világon, aki még játszik vele, azonnal át fog kapcsolni DX11-re amint belefut az első grafikai hibába, márpedig olyan súlyos textúraproblémák vannak ott, amiket még egy vak ember is észrevenne.
    Miért érdekelné azt a pár embert a világon, hogy az új VGA-k hogyan teljesítenek a Deus Ex:MD DX12 módjában, amikor az kb. használhatatlan? Teljesen lényegtelen, felesleges információ, ellenben a DX11 módnak már több értelme lenne, de az ugye kizáró tényező a PH-nél.
    Amúgy más sajtó is használ régebbi játékot teszthez, például többen tesztelik még a 6 éves Witcher 3-at, csakhogy abban a leképző nem okoz súlyos grafikai hibákat, normálisan működik, nem utolsó sorban pedig nagyságrendekkel népszerűbb játék mint a Deus Ex:MD.

    A PH már korábban közölte, hogy végleg szakított a DX11-el, ami nem is gond, de amikor itt alapból rendkívül szűkös a játék tesztcsomag, akkor én nagyon rossz és egyben érthetetlen döntésnek tartom egy hibás, rosszul működő DX12 implementáció tesztelését, amikor több tucat olyan más játékot is lehetne nézni, melyek nagyságrendekkel fejlettebbek.

    Amúgy igen, szerencsére rengeteg külföldi sajtó és YT csatorna van, ahol értelmesebb játékcsomagokat használnak.

    "Plusz manapság 1-2 hónap alatt néha 30%-ot nyernek a kártyák a driver updatekkel, szóval amúgy is fals a szám ami most megjelenéskor kijön."

    Én még nem láttam ilyet soha vagy nem emlékszem rá. Hol, mikor, melyik játéknál nyertek driverből 30%-ot manapság?
    Mitől lenne fals az adat? Attól, hogy később változik, attól a jelenlegi mérés nem lesz hamis.

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák