Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fall-N

    veterán

    válasz Duree #8 üzenetére

    Elég a hardver arra amire ki van találva. A LAN csatlakozó meg ha hiányzik, lehet kapni olyan USB-Hubot, amin van Ethernet csatlakozó. Amúgy sem árt egy elosztó, mert nem elég mindenkinek az egy darab USB. Mondjuk nekem tökéletesen megy 5 GHz-s WiFin így nem kell nekem Ethernet. Egy szobában van a Box a routerrel meg amúgy is van a lakásban egy TP-LINK RE190-es range extender, így máshol sem lenne gond a jelerőséggel.

    És mire van kitalálva? Jól megy a streaming: Netflix, Amazon, HBO GO, Kodira, hálózati lejátszásra, de ott a Plex és az Embvy is ha valakinek az kell. Persze YouTube, de ez alapból a rendszer része és van rá okosított YT kliens, amiben nincs reklám (SmartTube Next). Játszani nyilván nem ezzel kell.

    Persze vannak hasonló áron más kínai csodák, de a legtöbben ugyenez az Amlogic van, az újabb SoC már drágább kategóriában versenyez, ami majd kétszer ennyibe kerül. Ez egy ismert gyártó terméke, magyar hivatalos garanciával, ami azért nem mindegy. Persze nem mindenkinek való, de én már jó ideje használom nap mint nap és szépen üzemel. Az az egy hibája van, amit a teszt említ. Erre is van megoldás (ki kell kapcsolni az alvó módot a fejlesztői beállításokban).

  • XuChi

    addikt

    válasz Duree #8 üzenetére

    Mi pont ezt használjuk a hálószobában Netflix, HBO GO, és NAS-on lévő 720p-1080p filmek megtekintésre. Semmi gondunk nincs vele. Nem értem ezt a hisztit itt amit egyesek letolnak, hogy ócska. Helyén kell kezelni a készüléket, és nem elvárni 20K-ért a 100K+ készülékek tudását ;)

Új hozzászólás Aktív témák