Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • virkir

    veterán

    válasz rbertkrl #29 üzenetére

    Tényleg semmi gond a wp-vel meg úgy azzal a vonallal.
    A telefongyártók gyakorlatilag semmibeveszik van gyakorlatilag egy gyártó akire támaszkodhatnak a többi századrangú helyen kezeli.
    Az RT-t lényegében az összes OM kukázta.
    A win8 meg ostromolja a vista sikerességét.
    Az xboxone-al szartak a felhasználók fejére egy hatalmasat amit legalább hamar megpróbálnak letörölgetni, több kevesebb sikerrel. Ezt a sikerességet majd meglátjuk amikor megjelennek a boltokban.
    De gond egy szál se.
    Ugye ezt te sem gondolod komolyan.
    A felhasználó élmény meg rohadtul szubjektív dolog.
    Aki arra élvez, hogy smoth meg pörög annak maximálisan megfelel viszont akiknek a funkcionalitás a fontosabb azok menekülnek.
    És amennyivel az android egy fél évvel ezelőtt többet tudott nyújtani annyit a wp is tud, elfogadható árakon és még lesz frissítés.
    Ezt meg gondold át ha telefonról beszélünk mert nagyon nem így van.
    Azt nem értem miért nem lehet elismerni amit a piac bizonyít, hogy nem az a mindent megváltó vonal amit a wp/rt/win8 kínál jelenleg.

    azopi74
    Szerintem meg te vagy eltévedve mert hiába nő a részesedés "dinamikusan" ha a konkurencia ezt sokszorosan lehagyja és magyarázhatod, hogy 150%-ot nőtt negyed év alatt ha az mindöszesen annyit jelen számokban, hogy az előző időszak 2 darabjához képest most eladtak 5-öt.
    Ja a konkurencia meg 100 helyett 120-at. Szegények ők csak 20%-ot tudtak növekedni.

    Polllen
    Szerintem mellé üthetett valaki aztán véletlenül ott maradt az a vessző.
    Talán 15 év múlva megközelítheti ha markánsan irányt váltanak és a felhasználók igényeit is képesek lesznek figyelembe venni.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Új hozzászólás Aktív témák