Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oO7

    őstag

    válasz burgatshow #22 üzenetére

    szerintem ez a model még a régi időkből maradt meg a szolgáltatóknál, amikor még a telefonokban nem volt 3G vagy legalábbis csak nagyon kevésben és meg kellett venni a mobilnethez a kis USB stcikjüket... és ez nekik további extra bevételt hozott, hogy ha ugye nem oszthatod meg a netet, akkor kizárásos alapon mindenkinek meg kellett venni ezt a külön kis eszközt...
    ez az idő elmúlt, remélhetőleg erre ráeszmélnek a szolgáltatóknál is és nem vergődnek tovább ezen a tethering témán és megelégednek azzal, hogy fizeted az adatforgalmat...
    mondjuk azt is figyelembe kell venni, hogy nem valami logikusan skálázódnak a mobilnet csomagok... pl amikor kb fél éve én aktiváltam, akkor 1k volt az 50MB-s csomag és 2k az 500MB -s... nyilván ha mondjuk továbbmegyünk és tételezzük fel, hogy lenne egy 5GB-s 3k -ért és azt megosztva használja 10 ember, az a szolgáltatónak sokkal roszabb mintha az a 10 ember megvette volna magának az 500MB-s csomagot külön külön...
    ha meg továbbmegyünk és egy korlátlan adatforgalmú mobilnetet nézünk, akkor ugye marad a havi előfizetés az egyenletben, hogy 1 ember fizeti és megosztja X másiknak vagy X ember megveszi magának külön külön az előfizetést...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák