Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ToMmY_hun

    senior tag

    A valóságot nem kicsit ferdítik el ezekkel az androidos kezdőképernyőkkel, amelyek tele vannak pakolva ikonokkal. Én még egy droidos telefonon sem láttam olyat, hogy valaki telerakta volna apró ikonokkal és emiatt ne lett volna eléggé informatív a kezelőfelület.
    A másik probléma az, hogy igaz az iOS-ben statikus ikonok vannak a kezdőképernyőn, de ugyanannyi idő alatt biztosan meg lehet nyitni rajta egy alkalmazást, mint amennyi idő alatt legördít az ember az élő csempés kezdőképernyő aljára. Azt meg sem említettem, hogy az iOS már régóta tudja azon újítások nagyrészét, amelyeket most raktak bele a windows phone-okba.
    Szumma szummárum: Nem ez alapján a videó alapján kellene dönteni afelől, hogy melyik rendszert preferálja a leendő vásároló, hanem egy felhasználói szintű teljes képet kellene kialakítani a versenyző termékekről és eztán kiválasztani a vásároló szájízének leginkább megfelelőt.
    Nekem már volt mindhárom vezető platformmal tapasztalatom, több hónapig használtam mindegyiket és nyugodtan ki merem jelenteni, hogy egyátalán nem azok a rivális platformok rossz tulajdonságai, amelyeket ebben a videóban emlegetnek. Innentől kezdve számomra - és remélem mások számára is - hitelét veszti ez a reklám. Nagyon jók a winphone-ok, de a reklámok már sokkal kevésbé... :)

    C programmers never die, they are just cast into void.

Új hozzászólás Aktív témák