Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz #16820480 #36 üzenetére

    "Jaja, miután beléptem Roll20-re, DnD Beyondra meg a chatba, örömteli újraindítgatni a gépet, hátha megjavul"

    Ahogy írtam, nálam 98,5 százalékban full stabil minden, pedig egész nap megy az app, heti 5 nap legalább, de van, hogy hétvégén is. Ebből kifolyólag csak annyit tudok reagálni, hogy biztos úgy van, tekintve, hogy ilyen vergődést nem tapasztalok vele, mobilon meg egyáltalán nem küzdök ilyesmivel.

    Szerencsére a magam részéről sem késztetés, sem kényszer nincs, hogy telefonnal bármi mást csináljak a szükséges telefonáláson, SMS íráson vagy a sötétben világításon kívül (ámen, maradjon is így), ezért ha valamit konvertálnom kell, akkor az ~10 másodperc, és ebben az alkalmazás megnyitása és bezárása, illetve a duplikált képek törlése is benne van. :)) Bár 100-ból 99-szer nem kell, mert nem küldenék több megás képeket láncban – régről berögzült netikett, hogy csínján a sávszéllel, főleg másokéval. Hozzáteszem, hogy én sem szeretek ekkora képeket kapni. No mindegy, te megosztottad a te nézőpontodat, én meg az enyémet.

    Na, hát akkor nem örömteli, hogy 56 másik, abszolút tökéletes alternatívád van? :D

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák