Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flitter

    tag

    válasz peti_s #8 üzenetére

    +1!

    Mindig is Philips volt a belseje,extraként néha Thompson elektronika és valamilyen gyártó komolyabb dobozolt hangrendszere a forgathatós állványait meg a Bang & Olufsen-tól licencelte.(jobb esetben) Black/Matrix képcsövet is Philips adta. Nem tartottam prémium márkának már csak az átverés miatt sem.Kaptál egy csicsa tv-t háromszor annyiért mint a valós ára pl Philipsben.
    Más: fejlesztés? Miféle fejlesztés? Képcsőpanelek LG Oled minden felső prémium márkában,kivétel nélkül! Értem én,hogy az elektronikát fejlesztették,azért is drágább minden SONY és Panasonic,ezen kívül nem törték össze magukat,minek is,mikor van egy gyártó aki a ma elérhető legjobb panelt gyártja,jelen esetben az LG.Majd hülyék lennének ebbe pénzt ölni mikor más megteszi helyettük.
    A Sony pontosan ezt lovagolta meg a CRT technológiával majd 40 évig mikor megalkotta a1968-ban Trinitron képcsövet majd a 1996-ban Black Trinitron zárta a fejlesztéseket.Semmi más nem történt,ismétlődik a történelem technológiai szinten. :R
    Lowe sosem volt prémium márka,legó tv volt.

    Állampolgári jogom hülyének lenni! By:Flitter

Új hozzászólás Aktív témák