Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atis.....

    újonc

    Sziasztok!

    Tavaly vettem egy ilyen tévét a Telekomtól. Nem volt vele még gondom. Nagyrészt a mindigtv szabadon fogható adásait nézzük rajta. A letöltött tartalmakat Windows médiamegosztással, az online filmeket meg androidról dlna böngészőből küldöm rá.

    Az .mkv filmek képarányát nekem sem ismeri fel, mindig kézzel kell a képbeállításoknál újra választani. És hálózaton át nem játssza le.

    Olyan gondom van most a tévével, amióta átálltak dvb-t2 kódolásra, a t2 csatornák eltűntek.
    Először azt gondoltam, hogy a tv nem támogatja. De átböngészve a leírásait, azt írták hogy tudja. Gondoltam akkor a 299 firmware nem jó már. Frissítettem 443-ra, semmi változás, ugyan úgy nincs t2. Utána arra gondoltam, átállítom az vételi országot németre. Hát mind meglett, csak össze-vissza. Utána megpróbáltam a szlovákkal is, így már sorrendbe rakta, és ugyan úgy megvannak. Vissza állítottam magyarra, de csatorna keresés után újra minden t2 eltűnik. Most úgy van, hogy szlovákra állítom keresés előtt, utána meg vissza magyarra.
    Nekem ez a megoldás elég zavaró, hogy miért kell ennek így lennie? Esetleg lehet hogy majd egy firmware frissítéssel javítják? Vagy így marad?

    Ezen kívül egy gondom van még vele, hogy a lejátszott felirat nem testre szabható.
    Ha nézek egy feliratos filmet, sokszor nem lehet elolvasni a feliratot, a színe, vagy a mérete miatt. És nem találtam hogy lehetne változtatni a színén, vagy a méretén. Gondoltam a frissítés hátha segít, de nem.

Új hozzászólás Aktív témák