Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz Dare2Live #43 üzenetére

    Igaz, csak S7-en és S8+-on próbáltam játékokat, de amit tapasztaltam, az számomra érdektelen, gagyi, vagy csak simán taszít.

    Én, hiába más állatfaj, egy Switchet vennék ha annyira szeretnék út közben játszani. Lehet lesz is, mert az a mobilos (droidos) felhozatal gyakorlatilag ellentettjeként hozza azt, amiért szívesen merülök el egy-egy játékban. :)

    [ Szerkesztve ]

  • #33253120

    törölt tag

    válasz Dare2Live #43 üzenetére

    Soha fel sem merült az iPhone lehetősége.
    Egyrészt használom a google ökoszisztémát, (Gmail, Chrome, Google Play Games, Google Play Store, Keep, stb.) és vásároltam is már az áruházból, így egy esetleges platformváltásnál a megvett dolgaim bukom, mind a játék, mind a zene vonalon. Illetve körülményesebb lenne az idegenvezetői státuszomat is folytatni.
    Másrészt (bár az utóbbi időben a makrózási lehetőségeket kivették belőle) a Samsung elég jó játéktámogatást ad igen régóta. A Game launcher kiszedi az applistából a játékokat, azokat külön helyen láthatod. Nálam pl a klasszikus kezdőképernyő alsó sora így néz ki:

    Azaz elszeparáltan lehet kezelni a játékokat, az alkalmazásoktól. A Game Tools segítségével akár játékonként is be lehet állítani az energiagazdálkodást, kijelzőfelbontást, ilyesmi. Illetve beépített, könnyen elérhető lehetőség van a gameplay videók mentésére, mivel sok játék pause-ba váltja magát ha rázárod a telefont van lehetőség itt a telefon lezárása nélkül csak a képernyőt lezárni, automata fényerőt korlátozni a játékok futása alatt, és még sok apróság ami nem jut azonnal eszembe. Pl játékstatisztikák mind a Game Launcherben, mind a Google Play Gamesben. Utóbbiban acsik is vannak egyes játékokhoz, és ismerek olyat aki favorizálja ezek gyűjtését.

    Biztos van még valami ami kimaradt, de mivel IOS vonalon nem vagyok képben, ott a rendszer ad hasonló lehetőségeket?
    Ha a méret lenne a lényeg, akkor meg tabot vennék. Ez a méret is kompromisszumos már, mert ha portrait módú játék van akkor is két kézzel kell fogni, nem csak landscape-nél. Én meg amíg az S5Mini/S7 párost használtam ezt szoktam meg. Most az S7/S9+ párosnál már csak az S7 tudja ezt.

  • CJ4567

    veterán

    válasz Dare2Live #43 üzenetére

    Emulátorok nem, vagy nehezen működnek iOS-en tudtommal.

    (#93) [CsuCsu] Meg nem véletlen portolnak elég sok játékot PC/konzolról telefonra, ahogy egy PSP emulátor se kottyan meg egy erősebb telefonnak.

    (#91) hombre[EU] GTA 3, VC, San Andreas? Life is Strange, LiS: Before the Storm? Star Wars: Knights of The Old Republic? Bully? XCOM: Enemy Within? Max Payne? Hirtelen ennyi jutott eszembe(ezek között van 10-15 évesnél idősebb játék is, aláírom), amik eléggé jó szinten vannak telefonos játékokhoz mérten.

    [ Szerkesztve ]

    No Sana No Life

Új hozzászólás Aktív témák